دوج دیمون 170

دوج دیمون 170 دهن کجی بزرگ به بازار خودروهای برقی

دوج دیمون 170 با قدرت موتور فوق العاده ترکیبی درست از طراحی و مهندسی را در ساخت ماسل کار به نمایش گذاشته است، این خودرو در میان انبوهی از خودروهایی که دیگر به دلایل مختلف به سمت تولید نمونه های برقی میروند با استفاده از موتور قدرتمند خودش قدرت دیوی وحشتناک که با نوشیدن این سوخت های فسیلی سیر نمیشود را نمایان کرده است.

برقی یا سوخت فسیلی؟

امروزه دیگر جنگ میان برند های خودرویی برای بسیاری از عاشقان خودرو معنی ندارد و این افراد به دو گروه طرفداران الکتریکی و افرادی که خودرو را تنها در موتور های با سوهت فسیلی خلاصه میکنند تقسیم شده اند.

دوج دیمون 170 شاید آخرین نسل خودروهای غیر برقی این برند باشد!

بسیاری از کمپانی ها دیگر دوست ندارند که خودروهای خود را با موتور های بنزینی یا دیزلی تولید کنند و اغلب این خودرو ها را به موتورهای برقی مجهز خواهند کرد. اتفاقی که تاثیر بسیار زیادی بر روی مصرف بنزین خواهد داشت و مسلما باعث میشود که این سوخت های فسیلی برای آیندگان حفظ شود.

اطلاعات فنی دوج دیمون 170

دوج چلنجر SRT دیمون 170 به پیشرانه 6.2 لیتری V8 سوپرشارژ مجهز شده است، که با سوخت اتانول E85 سازگار شده و 1025 اسب­‌بخار قدرت و 1281 نیوتن‌متر گشتاور را به ترتیب در دورشمار 6.500 و 4.200 ارائه می­‌کند. اگر سوخت E10 معمول در جایگاه‌­های ایالات متحده را در باک این خودرو بریزید، خروجی پیشرانه به 910 اسب‌­بخار قدرت و 1095 نیوتن‌متر گشتاور تغییر می‌­یابد.

ویدیو معرفی این خودرو:

دیدگاه‌ خود را بنویسید